Новини Запоріжжя та області

Запорізькі паралімпійці в Токіо вибороли перші медалі

У запорізьких паралімпійців – перші медалі. Про успіхи запорізьких спортсменів на Паралімпіаді в Токіо повідомила заступниця голови Запорізької ОДА Злата Некрасова, яка курує, зокрема, питання спорту.

Слухайте Формат FM онлайн

Чемпіон Паралімпійських ігор-2016 з настільного тенісу Максим Николенко став бронзовим призером Паралімпіади в Токіо. Він займається тенісом 10 років, його першим тренером була бабуся. А запорізький спортсмен Кирило Гаращенко виборов срібну нагороду Паралімпіади в плаванні на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Пишаймося: На Паралімпіаді у Токіо запорізька плавчиня посіла 5 місце

Паралімпіада в Токіо – дебютна для Гаращенка, але 23-річний хлопець має у своєму активі срібну та дві бронзові нагороди світових першостей: він дворазовий чемпіон Європи, також він п’ять разів вигравав "срібло" та тричі "бронзу" континентальних першостей.

Раніше ми повідомляли, що педагогиня з Мелітополя вдруге увійшла до ТОП-50 кращих вчителів України